Jak dbać o okna od czasu ich zakupu? Zobacz

Informacje te winny być zamknięta w karcie gwarancyjnej, w zasadach użytkowania okien. Usunięcie folii ochronnej z okien po czasie maksymalnym może być wyjątkowo pracochłonne, ponadto okna narażone są na przebarwienia w wyniku kontaktu PCV z folią ochronną.

Na czas prac wykończeniowych okna należy zabezpieczać szczelnie folią. Trzeba je też chronić przed zabrudzeniami pianką montażową, klejami, farbami itp., a elementy okucia dodatkowo przed nadmiernym zapyleniem.

Z oknami bardziej oszczędnymi niż kiedykolwiek wyszliśmy na rynek oferując je klientom. Klienci są zadowoleni. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że okna z podwójnymi szybami są wydajne energetycznie. Zastąpienie starych, poręcznych i nieatrakcyjnych okien nowymi ramkami i szybami może być bardzo korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i izolację, a Twój dom będzie wygodniejszym i stylowym miejscem. Aby ułatwić Ci wybrać idealne okna do Twojego mieszkania, przygotowaliśmy przewodnik o zakupie okien w 2018 roku.

Wydajność energetyczna jest wyjątkowo ważnym czynnikiem przy zakupie nowych okien. Instalacja energooszczędnych okien jest to dobrym sposobem na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie lokalu i sprawienie, aby budynek był nieco bardziej przyjazny dla środowiska.