Nie jest prosto obliczyć koszt nowych okien dla swojego domu ponieważ jest dużo elementów, które przyczyniają się do końcowego kosztu. Czynniki takie jak gabaryty, wymagana liczba okien, model oraz jakość, wszystkie odgrywają znaczącą rolę w określeniu ile zapłacisz za każde okno. Zaplanuj darmową wycenę wymiany stolarki okiennej w twoim domu. Przeprowadzenie dokładnej kontroli swoich okien uzmysłowi Ci czy wystarczy wymienić szkło w swoim oknie czy trzeba całe urządzenie.

Jeśli ramy są nadal trwałe możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy wymieniając na nową taflę oszklenia.

Jeżeli twoje ramy grębieją a  tafla szkła jest porysowana czy w wewnętrznej części okna występuje skraplanie będziesz musiał wymiany całych okien. Pełna wymiana okien jest wielkim wydatkiem, ale jest to inwestycja, która zwiększy wartość odsprzedaży domu oraz zapewni inne cenne plusy takie jak oszczędność energii i większy komfort w pomieszczeniach.

 Nasz team wyspecjalizowanych fachowców okiennych jest dumny ze swojej pracy i zawsze utrzymuje najwyższe standardy obsługi interesantów. Po zakończeniu pracy możesz spodziewać się profesjonalnych procedur instalacji i mycia, abyś mógł od razu podejść do codziennych czynności. Przetestujemy Twoje nowe okna, aby zapewnić prawidłowe działanie. Wyjaśnimy Ci warunki gwarancji jeśli posiadasz jakieś wątpliwości.