Styl plastikowy jest to popularny styl okien oferujący standardowy design oraz| i} energooszczędność. Są to dobre opcje dla niewielkiej przestrzeni. Okna zaprojektowane z dwoma skrzydłami przesuniętymi poziomo jeden obok drugiego w jednej ramie dają więcej promieni. Najlepszą rzeczą w tym projekcie jest to, że zarówno dolną, jak i górną część urządzenia można otworzyć, a cieplejsze powietrze w pobliżu sufitu przesuwa się w górę, a chłodniejsze powietrze przepływa przez dno.

Okna te wyglądają jak okna z potrójnymi zawieszkami, przy czym podstawową różnicą jest to, że można obsługiwać tylko dolną część. W tym projekcie można podnieść tylko dolną część okna, podczas gdy górna część pozostaje stała. Są one jednak łatwe do czyszczenia i działają tak, jak okna z podwójnymi zawieszkami. Nie zajmując żadnej zewnętrznej lub wewnętrznej powierzchni po otwarciu, są one świetną opcją, aby zaktualizować wygląd swojego domu w przystępnych cenach. Takie okna są właściwą opcją, gdy szerokość przekracza wysokość. Gdy jedna lub więcej skrzydeł przesuwa się obok siebie w poziomie wewnątrz ramy, a także ma odpowiednią przestrzeń dla izolacji pomiędzy nimi, zajmują one ograniczone miejsce na ścianie. Działają dobrze w prawie każdej części domu i zapewniają odpowiednią wentylację i naturalne światło. Łatwe otwieranie oraz czyszczenie, tego rodzaju okna są praktycznie przystosowalne do dowolnego rozmiaru biura. Możesz również dostosować opcje sypialni, pomieszczeń mieszkalnych oraz łazienek do własnych wymagań.

Te okna są zawieszone na jednym końcu oraz wychodzą z drugiego końca, tak jak drzwi. Są duże i najczęściej używane tam, gdzie wielkośćjest większa niż szerokość. Zainstalowane w szerokich przestrzeniach oferują wyraźne widoki i ogromną wentylację w domu.