Utrzymywanie temperatury w zimie: Poprzez zamknięcie przenoszenia temperatury z ciepłego wnętrza na chłodną stronę okna. Okna plastikowe bardzo zmniejszą stratę ciepła grzewczego w niskich temperaturach i zredukują temperaturę potrzebną do ogrzania wnętrza pomieszczenia.

Okna plastikowe to numerem drugim pod względem efektywności energii i jego wyglądem podglądowym.

Ta kolekcja wysokiej wartości form z przekładką termiczną ma wykorzystanie tam, gdzie wymagane są tworzywa standardy izolacji (dźwiękowej|akustycznej} i termicznej. Dzięki pomniejszonej wielkości ramy, pomimo opuszczenia przedawnionej ramy, obszar światła w oknie nie pomniejsza się. Oznacza to nowoczesne techniki produkcji okien, doskonałe atrybuty oraz interesujący wygląd.

Styl okna odsuwanego jest często zauważalny we właściwościach starszych okresów. Są otwierane od dołu, popychane do dołu i zamykane, pozwalając na dużą ilość wentylacji i promieni. Ruch w górę zapewnia dodatkową przestrzeń, a mechanizm przesuwania jest łatwy w obsłudze. Proponujemy również gamę stylów prętów, dzięki czemu można zaprojektować okno dokładnie tak, aby pasowało do Twojej {wizji. Okna z PCV są strasznie odporne na wszelkie warunki pogodowe, dzięki czemu okna będą trwałe i bezpieczne nawet w najtrudniejszych położeń pogodowych. Wszystkie okna są zbudowane z głębszym kanałem odwadniającym i zakładką o szerokości 10 mm, aby zapewnić szybkie odprowadzanie wody.