Standardowy wygląd z współczesnymi akcentami

Okna stylowe są coraz powszechnie wykorzystywane w nowych domach aby dodać im uroku. Okna z plastiku ewoluowały dramatycznie od momentu ich powstania pod koniec lat siedemdziesiątych. Materiały pcv których używamy do dzisiaj, mogą występować na rynku w wielu typach z dostępnymi różnymi opcjami elementów dodatkowych.

Oprócz tego okna skrzydłowe są idealnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić miejsce. Wokół okna nie ma miejsca, by je otworzyć, w przeciwieństwie do okien skrzynkowych, jakie muszą otwierać się do wewnątrz czy też na zewnątrz.

Bezpieczeństwo jako priorytet

Zarówno okna skrzynkowe, jak i okna otwierane są świetnym zabezpieczeniem dla współczesnego właściciel jakiejś nieruchomości. Jednak wraz z nadejściem sezonu ciepłego potrzeba zwiększonej wentylacji stanie się widoczna w każdym domu. 

Możesz otworzyć okno skrzynkowe szerzej niż okno jedno lub dwuskrzydłowe co oznacza, że zapewnisz doskonałą cyrkulację powietrza w gorące letnie miesiące. Jeśli masz okna o dobrej jakości, możesz pozostawić je uchylone na zimę, aby utrzymać cyrkulację powietrza i zapobiec kondensacji.