Powstrzymywanie problemów, które czasem powodują awarię okien drewnianych, powinno być ważną częścią planu konserwacji gospodarstwa domowego. Ale jakie opcje można podjąć, jeśli okna drewniane przeszły rodzaj naprawy i wymagają kolejnej konserwacji. Okna z plastikowe oferują o wiele lepszą alternatywę niż myśli dużo kobiet. Nasze okna z plastiku zapewniają wysokiej jakości wykończenie w wielu wzorach. Wybierz z okien długich, przesuwnych okien skrzynkowych i uchyl, aby uzyskać pożądany wygląd.

Nasza gama okien dostępna jest także w wybranych kolorach. Oprócz białych i różowych ramek, ci, którzy pragną plastiku bez wad, znajdą ukojenie w naszych palisandrowych i dawnych wykończeniach z drewna sosnowego. Możesz przejrzeć tylko niektóre z naszych udanych aktualizacji, odwiedzając naszą Galerię okien .

Odnowa okien z drewna do PCV jest usprawniona i prosta dzięki naszemu zespołowi. Współpracujemy z {wami|Tobą] od samego początku, zagarniać Cię od konsultacji, formularzu i wyboru projektu okna do planowania, montowania i pielęgnacji. Dla sprzedawców, architektów i projektantów nasze wizyty łącznikowe zapewniają pełną komunikację w całym procesie, utrzymując kupujących, mieszkańców, kontrahentów i innych osób łańcucha dostaw w ścisłej pętli.