Okna drewniane wyróżniają się z uwagi na ich rodzaj wydajności. Pozwoli to zrobić bardziej wygodny dom, ograniczając huk zewnętrzny i ograniczając gromadzenie się kondensatu. Co więcej, instalacja okien z PCV o klasie B + pozwala zaoszczędzić do 150 złotych rocznie w przyrównaniu do całkowicie oszklonej nieruchomości. Wykorzystaj zalety nowych systemów PCV, kontaktując się z swym zespołem już teraz, aby omówić potrzeby związane z przeszkleniami.

Przeważnie, okna z metalowymi ramami stanowiły najlepszy wybór dla domów we wszystkich okresach. Jeszcze dwie dekady temu wielkie obecnie okna z aluminium, które regularnie dostarczamy, nie były dostępne. Ponieważ drewniane okna wymagają opieki i uwagi przez wszystkie rodzaje roku, oznacza to dużej konserwacji oraz większych wydatków. 

Największym wrogiem wszystkich rodzajów okien drewnianych jest woda. Kiedy woda może zasiąść na powierzchni plastiku, może powodować rozszerzanie się i zmiękczanie włókien w plastiku. Ta miękka, wilgotna powierzchnia jest doskonałym podłożem dla grzyb oraz ataku owadów, które powodują grzyb. To gnicie jest procesem naturalnym, w rzeczywistości jest to sposób rekultywacji martwych drzew, który jest bardzo przydatny w lesie, ale jest najbardziej niewygodny w twoim plastikowym oknie w domu.