Nowoczesne, najwyższej jakości, przyjazne środowisku produkty – tylko w naszej ofercie – Sprawdź

Oferta zawiera produkty typu Standard, energooszczędne okna spełniające rygorystyczne wymagania, które stawia przed producentami budownictwo pasywne. Konstrukcje opuszczające linię produkcyjną podlegają badaniom w zewnętrznych laboratoriach zajmujących się techniką budowlaną. Prowadzimy także własny program badawczy, zorientowany na testowanie jakości. Wytrzymałość i szczelność stolarki to nasz priorytet.

We wdrażaniu najnowocześniejszych technologii pomagają nam najlepsi europejscy konstruktorzy. Niemieccy producenci linii technologicznych tworzą wspólnie z nami prototypowe maszyny optymalizujące pracę na produkcji. Nawet proste czynności – takie, jak łączenie wzmocnień stalowych z profilem PCV, odbywają się u nas z dokładnością do 0,2 mm, co gwarantuje właściwy rozkład sił i naprężeń. Konstrukcje okienne wzbogacamy o doskonałej jakości ocynkowane wzmocnienia stalowe. Chociaż są niewidoczne, to właśnie wspomniane wzmocnienia w połączeniu ze świetną konstrukcją skrzydeł decydują o wytrzymałości i trwałości naszych wyrobów.

Do produkcji wzmocnień stalowych aplikujemy metodę dopasowywania stalowego kształtownika do każdego elementu ramy i skrzydła za pomocą specjalistycznych matryc. Ścięte końcówki zaginane są do środka, co optymalnie zabezpiecza przed korozją ocynkowaną powierzchnię wzmocnienia. Poniżej zamieszczone są zdjęcia z naszej zautomatyzowanej produkcji oraz (dla porównania) zdjęcia wzmocnień wyprodukowanych w tradycyjnej technologii stosowanej do dziś u większości producentów. Nasza gama okien z podwójnymi szybami plastikowymi wyposażona jest w zamki błyskawiczne o dobrym poziomie zabezpieczeń, które zapewniają niezrównaną ochronę Twojego domu. Jako znakomity lider rynku w oddziale bezpieczeństwa wewnętrznego nasza firma opracowała i [wytworzyła|wyprodukowała} zamki o wysokiej specyfikacji, aby zapewnić optymalny poziom praktycznej wydajności, odporności na warunki meteorologiczne i bezpieczeństwa. Dzięki temu zabezpieczenie Twojego domu zarówno przed żywiołami, jak i przed włamaniami jest łatwa.