Sprawdź – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją unikalną.

 Nasza firma skupiająca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na specjalne zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo w korzystnych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a także prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do swej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas realizacji okien aluminiowych wynosi siedem tygodni od czasu podpisania zamówienia. W tym czasie drewniane okna wykonane na zlecenie są zbudowane z szerokich warstw aluminium, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Nowe ramy okienne są kolejno malowane natryskowo paroma warstwami podkładu oraz mikroporowatymi farbami w wodoszczelnych kabinach. Nasze energooszczędne podwójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie ciepła generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słoneczne, maksymalizując w ten sposób czynności termiczne okien.  Ekonomiczne oraz oszczędne właściwości przyczyniają się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do pomniejszania zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do zachowania warstwy ozonowej.