Kolorystyka okien – Wady różno kolorowych okien. Odważne kolory nabierają stylu w dekoracji domu w ogóle, a okna nie są tutaj wyjątkiem. Eleganckie kolory z czystymi liniami nadają domowi niemal industrialny design. Jeśli jednak podoba Wam się coś więcej kolorowego, upewnij się, iż jest toż odcień, który sprawia, że będzie się odznaczał w Twojej okolicy. 

Trendy okien na 2018/2017/2019 rok – Co polecają dilerzy – Porady specjalistów. Niezależnie z tego, czy planujesz rozległy remont mieszkania, czy po prostu chcesz sprawić, by Twoje mieszkanie stał się nieco bardziej energooszczędny, instalacja nowych okien plastikowych może mieć sens w wielu sytuacjach. Gdy dokonujesz tak dużej inwestycji, chcesz mieć pewność, że uzyskasz jak największą wartość własne pieniądze. Ponadto chcesz zachować swoje nowe okna na dużo lat.

Efektywność energetyczna

Ten trend jest ważnym i pragmatycznym zagadnieniem, które trzeba wziąć pod uwagę przy montażu okien. Ponieważ okna ciągle stają się bardziej energooszczędne, a konsumenci są bardziej wymagający w zakresie korzyści finansowych i środowiskowych wynikających z tego typu okien, szybko stają się mniejszym trendem i standardem.