Rozważ te ważne rady aby zastąpić stare okna nowymi: 

– Toksyczny materiał: Wiele starszych okien może mieć powleczone ołowiane ramki oraz parapety. Farba ta jest szkodliwa, zwłaszcza dla dzieci, osób starszych, osób z osłabionym układem odpornościowym i zwierząt. Wilgotne, zimne miesiące mogą wywoływać obieranie się farby, co jeszcze bardziej zagraża tym, jacy są wrażliwi. Zamiast wdychać opary farby z ołowiem przez całą zimę, zastanów się nad wymianą okien z bezpieczniejszych materiałów i zainstaluj je w swoim budynku. 

– Im starsze jest okno tym bardziej staje się ono kruche. Kiedy wiatr, deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem i grad uderzają o twoje okna, będziesz chciał, aby były tak trwałe, jak to właśnie możliwe. Tylko dzięki nowym oknom możesz być pewny, że wytrzymają one taka pogodę. Ponadto wytrzymałą także ekstremalnie niskie temperatury. Rozbite okno w zimie może być szkodliwe dla twojego domu i kosztowne. 

– Oszczędność energii:Stare okna mogą być przewiewne i to może kosztować cię to sporo przez co pójdą do góry twoje rachunki za ogrzewanie. Jeśli twoje okna mają ponad dziesięć lat nadszedł czas, by je wymienić. Nie czekaj tego na kolejny sezon . Możesz zacząć oszczędzać teraz, zwiększając efektywność energetyczną domu dzięki nowym oknom. Oferujemy okna wiele typów okien.