Prowadzimy sprzedaż rolet, moskitier oraz żaluzji okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Dla naszych nabywców skomponowaliśmy atrakcyjną ofertę osłon różnego rodzaju, o różnych funkcjach i od wielu producentów. Znajdą Państwo u nas żaluzje z drewna i aluminiowe, rolety typu dzień-noc, mini rolety, plisy do okien w każdym wnętrzu domu. Dla ochrony przed owadami proponujemy Państwu moskitiery okienne i drzwiowe w aluminiowych ramach. Zapewniamy również serwis okien. Ponadto wiadomo, że każdy pracujący mechanizm oczekuje regulacji i konserwacji, by jego istnienie było dla nas bezpieczne i maksymalnie wydłużyło bezawaryjną pracę.

Firma zajmuje się obsługą serwisową zarówno domów indywidualnych, firm, centrów handlowych, jak i osiedli mieszkalnych. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz ilości wykonywanych prac możemy wam zaoferować stałe oraz korzystne ceny na nasze usługi. Oferujemy różnorodne programy opieki serwisowej dopasowane do indywidualnych potrzeb nabywców oraz warunków pracy.

Wzbogaciliśmy swój asortyment o bogaty wybór materiałów i urządzeń do wykończenia wnętrz. Aktualnie w naszym sklepie sprzedajemy rolety oraz żaluzje okienne, karnisze, tapety, panele podłogowe i wiele innych produktów dostępnych w wielu rodzajach.