Dbamy o każdy szczegół i sugestie naszych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów postanowiliśmy wprowadzić do swej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały użyte do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku zajmującą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i tym samym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy gwarancje że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całą automatyzację produkcji.

Oferujemy dużą gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz typowych jasnych białych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i dwustronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną wielką zaletą naszych okien jest ich niezwykła stabilność koloru, nawet po wielu latach użytkowania nasze okna wyodrębniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z potrójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną oraz termiczną dzięki uszczelce i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 88% odzysku pamięci i zachowuje swój kształt rok po roku, co ukazuje, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa budowa naszych okien PCV została zaprojektowana w celu poprawy wytrwałości, właściwości termicznych i akustycznych poprzez wyeliminowanie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.