Kolorowe ramki stolarki otworowej

Okna i drzwi są coraz częściej wykorzystywane przez właścicieli mieszkań aby nadać im rodzaj i indywidualność. Jeśli chodzi o okna  świetnym sposobem na dodanie trochu charakteru jest inwestycja w kolorowe ramki. Dając swoim oknom swoisty wygląd i wprowadzając odrobinę kolorów do domu odważne ramki okien mogą wyglądać ekstrawagancko i wzbudzać zazdrość wśród sąsiadów.

Jasne drzwi

Jeśli podoba Ci się dodawanie koloru do zewnętrznej części Twojej nieruchomości ale chcesz pozostawić okna neutralne możesz zamiast tego wybrać jaskrawe drzwi zewnętrzne . Idealny sposób na dodanie odrobiny nowoczesności i osobowości do Twojej nieruchomości jest kupno akcesoriów w jaskrawych barwach. Dopasuj kolor drzwi frontowych do lakieru ściany. Zasiej dodatkowe rośliny w ogrodzie przed domem, aby naprawdę sprawić, że twoja powierzchnia użytkowa będzie inna niż wszystkie.

Jeśli myślisz zastąpić stare drzwi i okna nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Ci pomóc. Zapoznaj się z naszą stroną internetową lub umów się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.